KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12868681
nr 1286 8681
Edvin Bodin
(1898-1965), Sverige
Oljemålning, "Sjöbodar Byxelkrok, Öland". Signerad, daterad 1960. Olja på duk, 58x88cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:00:25
4/11 17:36:03
Edvin Bodin
Läs mer om Edvin Bodin